Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Palet İstanbul

16.12.2016
247 görüntülenme
Palet İstanbul

Palet İstanbul

Ülkenin dört bit köşesi her gün ve sürekli olarak palet transferine şahit olmaktadır. Bunun nedeni ise birbirinden değişik firmalar birçok farklı ürünü her gün piyasaya sürerken tüm bu ürünlerini her hangi yere taşırken ya da bir araya getirip istiflerken en önemli yardımcıları hiç şüphesiz birbirinden farklı palet çeşitleri olmaktadır.

 

Özellikle de bu noktada İstanbul’un tam bir üretim merkezi olduğu düşünülür ise o zaman İstanbul’da yapılan üretim son derece önemli olmaktadır. Bunun için de İstanbul palet olarak İstanbul’un her üretim firması için birbirinden farklı ve kaliteli palet çeşitleri üretimi yapılmaktadır.

 

Elbette bu noktada en önemli her zaman önceliğin müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı da üretim hattından geçen her tür palet çeşidi son derece dikkatli bir şekilde en ince detayına kadar kalite noktasında denetlenerek geçmekte ve müşterilere o şekilde teslim edilmektedir.

 

Her firma adına üretimi yapılan birbirinden farklı ürünlerin korumasını da üstlenen paletlerin ne kadar kaliteli olması gerektiği bilincinde her çeşit palet son derece kaliteli bir çalışma altında üretim yapılmaktadır. Her firma adına üretilen ürünlerin İstanbul gibi bir mega kent adına ebette sayılamayacak kadar fazla bir şekilde ürün yetiştirilmelidir. Bununla birlikte aynı zamanda hız da bu noktada son derece önemli bir hale gelmektedir.

 

Palet İmalatında Lider Firma 

 

Ne de olsa ürünlerin günlük olarak müşterilere yetişmesi gerekmektedir. Fakat bu tür bir hız da aynı zamanda birçok ürünün zarar görmesine ya da heba olmasına neden olabilir. Bunun için de tek yapılması gereken elbette tüm bu ürünleri her hangi bir yere taşırken ya da hareket dahi ettirirken birbirinden farklı palet çeşitleri bu konuda tüm ürünleri son derece kaliteli bir şekilde koruma altına almaktadır.

 

Ve bu sayede de ürünler daha hızlı ve aynı zamanda daha güvenli bir şekilde istenilen her hangi bir yere taşınabilmektedir. Bu da elbette üretimin aksamamasını sağlar. Bir diğer yandan elbette tüm bu konularında dışında en başka hiç şüphesiz kaliteli önemlidir ve İstanbul palet olarak tümü palet çeşitleri kaliteli bir üretimden geçirilmektedir.

İmalatını ve Satışını Yaptığımız Palet Çeşitlerini Aşağıda Bulabilirsiniz

Ahşap Palet

Tahta Palet

Euro Palet

İhracat Sandığı

Palet

Epal Palet

İkinci El Palet

Standart Euro Palet

Fuar Sandığı

Osb Sandığı

Ambalaj Sandığı

CP Palet

Marmara bölgesinin ( İstanbul, Bursa, Gebze, Kocaeli, Sakarya, Adapazarı, Düzce, Çerkezköy, Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Kırklareli, Edirne bölgesi) en yetkin ve büyük palet ikinci( 2.el ) ahşap palet ve ikinci( 2.el ) plastik palet tedarikçisiyiz.
İkinci ( 2.El ) palet sektörü, sektör ticaretinin \%30 u a kadar ulaşmış durumdadır.Hurda paletlerin tekrar üretim ve kalite sürecine sokarak elde ettiğimiz ikinci el ahşap paletler, çok talep görmektedir.Müşterilerimiz uygun İkinci ( 2. El ) palet fiyat larıyla tedarik ettikleri, ahşap palet ve plastik paletlerle daha rekabetçi olabilmektedir.Müşterilerimize bir anlamda uygun fiyatla yani ucuz palet te tedarik etmiş oluyoruz.
İkinci ( 2. El ) palet sektörü palet fiyatlarında yaptığı iskonto \%50-\%70 lere kadar varabilmektedir.Şirketimiz ikinci( 2.el ) ahşap palet ve ikinci( 2.el ) plastik palet tedariğinde de, sıfır palette sağladığı kalite yi ve hizmet seviyesini sağlıyoruz.
Şirketimiz ikinci ( 2. ) El paletlerin hem satışı hem de satın alınmasıyla ilgilenmektedir. Bu anlamda stok fazlası, eskimeye başlayan paletlerinizi, uygun palet fiyatlarıyla satın alınmaktadır.