Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Palet Dekorasyonu

Palet Dekorasyonu

Bu sayfamızda değerli müşterilerimize ve hobi sevenlere ahşap paletler den çok çeşitli dekorasyon önerileri paylaşmaya çalışacağız.

Tahta palet parçaları ile yapılacak şeylerin bir sonu olmayıp tamamen sizin yeteneğinize ve aklınızdan geçirdiklerinize bağlıdır. Bu biçimde konuyu incelersek sizlere gerek ahşap palet gerek euro palet ile ev ofis bahçe dekorasyon fikirlerini bir sayfada toplamak istedik. Özellikle  dile getirmek isteriz ki  sizler için bir araya topladığımız resimler birbirinden hoş ve dekorasyon fikirlerini içinde barındırıyor.

Birinci dekorasyon fikrimiz ahşap palet ile oturma odası için çekici bir orta sehpa yapılabilir.

Tahta palet ile yapılacak bu orta sehpanın dört köşesine tekerlek vidalayarak, oda içinde rahat yer değiştirmesini sağlayabilirsiniz. Bu tekerlekleri hırdavat marketlerden temin edebilirsiniz.

Ahşap palet ile yaptığınız tekerlekli sehpanın üstüne cam koyarak eşyaların aralıklardan yere düşmelerine mani olunabilir. Ayrıca palet sehpanın üzerindeki her bir çıtayı farklı renklere boyayarak şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ahşap Palet Orta Sehpa

Euro palet ile yapabileceğimiz ikinci şey ise yatak ve yatak başlığı olabilir.İki veya daha çok euro paleti üst üste yerleştirerek yatağın yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Palet yatağı farklı renklere boyayarak da şık bir hale getirebilirsiniz.

Euro Palet Yatak

Ahşap paletleri istediğiniz ölçülerde kesip değişik çeşitlerde ve renklerde şarap rafları bardak tabak rafları yapabilirsiniz.

Ahşap paletler ile koltuklar yapılabilir. Bu koltuklar ile yazlığınızın bahçe, balkon yada evinizin herhangi bir köşesinde oturma grupları oluşturabilirsiniz.

Euro Paletlerle Dekorasyon Keyfi

Euro palet modası son zamanların yükselen değerleri arasında yerini aldı. İnsanlar euro paletler ile muhteşem dekor eşyaları yapıyor.

Euro paletler ile göze hoş gelen muhteşem dekoratif eşyalar tasarlayabilirsiniz. Euro paletten mobilya, sehpa, sandık, çocuk yatağı, bilgisayar masası, palet merdiven, çiçeklik, kitaplık, ofis masası ve daha birçok dekorasyon ürünü yapabilirsiniz. Euro ahşap tahta palet fiyatları ucuz olmakla beraber tarafımızdan satın alabilirsiniz. Dekorasyon yapmak için ikinci el palet çeşitlerini de kullanabilirsiniz.